İstanbul, Beylikdüzü

Střední škola a gymnázium Abidin Nesimi Fatinoğlu

Historie školy

Škola byla zřízena v rámci projektu sociální odpovědnosti Fatinoğlu Holding a postavena v architektonickém stylu Seldžuků. Střední škola o 24 třídách, kterou jsme věnovali do správy Ministerstva Školství zahájila akademický rok 2012-2013 se zaměřením na mechatroniku, logistiku, plastiku a grafiku. V akademickém roce 2019-2020 má škola moderní a současný charakter, 24 tříd, 22 učeben, 4 laboratoře, 2 výkresové ateliéry, 900 studentů, 4 vedoucí, 44 učitelů a 5 pomocného personálu.

Střední škola Abidin Nesimi Fatinoğlu se nachází na adrese Barış Mah. Eğitim Vadisi Bulvarı No:26 Beylikdüzü poskytuje vzdělání v turečtině a jako cizí jazyk se zde vyučuje angličtina.

V tomto speciálním prostoru učí pedagogové různých oborů dle osnov Ministerstva Školství v souladu s národním plánem vzdělání a záměrem školy je vychovat moderní a vlastenecké absolventy, kteří ctí hodnoty Turecké republiky a zakladatele stát Atatürka.

Dovednosti a schopnosti studentů se rozvíjí i pomocí kulturních, sportovních, hudebních a profesních aktivit, které se konají v průběhu školního roku. Veškeré aktivity a práce lze sledovat na účtech sociálních médií a na webových stránkách školy.

Uspořádali jsme v Elazig technicky zaměřený výlet pro naše studenty

Společnost Sanica za vedení ředitele naší fabriky, pana Erdala Yildize, zorganizovala „technický výlet“ pro studenty Katedry Strojní a Svářečské Vyšší Odborné Školy v organizované průmyslové zóně v Elazig. Naše studenty jsme pohostili v naší fabrice a zodpověděli jejich technické dotazy. Potěšilo nás, že studenti měli možnost získat zkušenosti s technickým vzděláním v praktické podobě vedle teoretického vzdělávání, kterého se jim dostává ve škole.

Navštívili jsme Vyšší Odbornou Školu v organizované průmyslové zóně v Elazig.

V rámci programu spolupráce s Vyšší Odbornou Školou v organizované průmyslové zóně v Elazig se sešel ředitel naší fabriky v Elazig, pan Erdal Yildiz, se studenty této školy.

Naše sponzorství

Ve fotbalové ligové sezóně 2012-2013 došlo k podpisu smlouvy o titulárním sponzoringu mezi společnosti Sanica Potrubí a týmem první ligy Elazigspor. Při ceremonii, která proběhla v areálu týmu Elazigspor byla podepsána smlouva, dle které tým po dobu 1 roku ponese název „Sanica Boru Elazigspor“. SANICA tuto sponzorskou smlouvu vidí jako plnění své sociální odpovědnosti a snaží se tak podpořit tým města, kde se nachází výrobní fabrika.