Výroba v 8 fabrikách ve 3 zemích

O NÁS

Vyrábíme pro Turecko

Výrobní areál koupelen Sanica byl postaven v roce 1982 a disponuje roční kapacitou výroby ve výši 480.000 kusů při plně automatizované a integrované výrobě.

Společnost Fatinoğlu Holding, která byla založena v roce 1982 jako první výrobce akrylátových van v Turecku nadále pokračuje ve své činnosti pod 7 hlavními skupinami: Koupelny a spa, Vodní nádrže, Vytápění a instalace, Kombinované bojlery, Nadstavbové a infrastrukturní potrubí, Sklo, Elektrické vysokozdvižné vozíky a manipulační stroje Společnost Fatinoğlu Holding, která vyrábí své výrobky v 7 fabrikách ve 3 zemích a která exportuje své produkty do více než 50 zemí, patří mezi 5 největších výrobců koupelnových van v Evropě.

Poskytovat zákazníkům kvalitní, původní a ekonomické výrobky a zvyšovat kvalitu života a spokojenost zákazníků, Vytvářet konkurenci v sektoru a být lídrem na trhu, neustále se rozvíjet a sledovat vysoké cíle

Zajistit řešení zaměřená na zákazníka a vždy a všude poskytovat zákazníkům rychlé, kvalitní a ekonomické služby.

Cílem SANICA je stát se světovou značkou a mezinárodní společností a výt lídrem ve svém oboru. Za účelem dosažení tohoto cíle realizuje svou činnost nejen v Turecku ale i na světových trzích. Svými pracovními metodami se chce reálně podílet na rozvoji Turecka a zajistit potřeby cizích států, ve kterých vykazuje činnost.

Ctíme veškeré hodnoty, které se týkají člověka, životního prostředí, potřeb společnosti, práva a svobod jednotlivce. Ceníme si a podporujeme vzdělání. Rozvíjíme práce zaměřené na zákazníka a dobrými analýzami potřeb a očekávání našich zákazníků vytváříme původní pracovní modely. Pracujeme s vášní a podnikatelským duchem a přijímáme racionální rozhodnutí. Se všemi zaměstnanci a obchodními partnery pracujeme v bezpečí a společně vytváříme práce s přidanou hodnotou.