FABRIKA TOPNÝCH TĚLES V AKHISARU

Výrobní hala topných těles

Ve výrobní hale v Akhisaru se vyrábí panelové radiátory a kombinované produkty. Fabrika panelových radiátorů v Akhisaru byla založena v roce 2015. Areál o rozměru 85 tisíc m2 obsahuje zastřešenou plochou o rozměru 35 tisíc m2 vyrábí panelové radiátory s roční výrobní kapacitou 5 milion metrů.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa

FABRIKA KOMBINOVANÝCH BOILERŮ V AKHISARU

Výrobní areál kombinovaných boilerů

První výroba kombinovaných boilerů ve fabrice SANICA byla zahájena v roce 2018. Jsou vyráběny kondenzační kombi boilery SANICA JAVA 24-28-35 kW a SANICA KRAL 24-28 kW a hermetický kombi boiler SANICA FIJI 24-28 kW. Areál s roční kapacitou výroby 100 tisíc kusů disponuje rozlohou 20 tisíc m2, z čehož 14.400 m2 jsou zastřešené plochy.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa

FABRIKA SKLA V AKHISARU

Výrobní areál skla

Naše fabrika v Akhisaru zahájila výrobu v roce 2017 a poskytuje služby pro sektory osvětlení, nábytku, stavebnictví a bílého zboží. Na zastřešeném prostoru o rozloze 8 tisíc m2 se realizuje 100% tuzemská výroba ze 100% tuzemských materiálů a surovin. Ve fabrice s roční výrobní kapacitou 360 tisíc m2 se vyrábí vysoce kvalitní průhledné, matné, barevné, lakované, rovné a obloukové sklo v rozsahu tloušťky 4 mm - 19 mm.

V jiné sekci naší fabriky v Akhisaru se na zastřešené ploše o rozloze 6 tisíc m2 a otevřené ploše o rozloze 13 tisíc m2 realizuje výroba standardních elektrických sušičů na ručníky v bílé, chromové a antracitové barvě a dále výroba radiátorů v designových řadách Braga, Santona, Manila, Mira, Calmı, Inma, Alias, Nelas, Vigo, Laza, Curvy.

FABRIKA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ V AKHISARU

Výrobní hala vysokozdvižných vozíků

Vysokozdvižné elektrické vozíky nové generace tuzemské výroby značky SANICA, resp. modelové řady PUMA, LEON, PANTER ve TIGER se vyrábí ve fabrice v Manisa Akhisaru za využití nejnovějších technologii a robotických systémů.

V naší fabrice jsme ve spolupráci s tureckými inženýry a techniky vyrobili vysokozdvižné vozíky, které jsou ergonomické, multifunkční, šetrné k přírodě a vhodné pro veškeré obchodní společnosti provozující sklady v uzavřených prostorách, pracující bez zatěžování životního prostředá a pracovníků, které jsou vybaveny vícero vysoce kvalitními bezpečnostními sensory, díky kterým se minimalizuje riziko pracovních úrazů.

FABRIKA PALETOVÝCH VOZÍKŮ V AKHISARU

Výrobní haly paletových vozíků

Fabrika SANICA na výrobu paletových vozíků, která je postavena v oblasti Manisa Aksihar na pozemku o velikosti 37 tisíc m2 má rozlohu 30 tisíc m2 a zaměstnává celkem 250 zaměstnanců. Její roční kapacita výroby je 500 tisíc kusů, což odpovídá trojnásobku potřeb tureckého domácího trhu a výroba probíhá plně automatizovaně za pomocí robotů.

V naší fabrice, kde jsou použity nejnovější technologie a robotické systémy zaměstnáváme vysoce kvalifikované a zkušené turecké inženýry a techniky a poskytujeme ekonomicky dostupné a kvalitní služby.

 

Po prodeji poskytujeme záruční lhůtu a 7/24 podporu při komunikaci se zákazníky.

FABRIKA NA VÝROBU SKLADOVACÍCH STROJŮ V AKHISARU

Fabrika na výrobu skladovací techniky

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa

FABRIKA NA VÝROBU ELEKTRICKÝCH SUŠIČŮ NA RUČNÍKY V AKHISARU

Výrobní haly sušičů na ručníky

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa